Březen 2012

Wait for the boy who will make you smile like no one else! <3

23. března 2012 v 15:21 howling...
hi all))
vůbec nestíhám, ale chytla mě psací nálada, tak si toho važte. mám se fajnově, mám se skvěle, mám se úžasně, mám se dokonale! inlove až po uši, šťastná na světě, začala jsem už i něco dělat se svojí postavou, aj na školu jsem přestala kašlat... prostě se daří a jsem šťastná. zpívám si, tancuju a jsem ráda na světě. kašlu na názory ostatních a prostě si užívám. nejkrásnější období mého života toto. modlím se, aby mi klaply velikonoce v olomouci u něj♥ už jsme se 2týdny neviděli. je to hrůza, ale zvládám to v pohodě. vzájemně si věříme a těšíme se na sebe. opravdu jsem ještě nikdy takovou jistotu ve vztahu nezažila. bože, já se na něj tak těším. na ty naše kravinky, na další desítky zmutovaných fotek z webky, na ten jeho smích, na každou vteřinu v jeho objetí... láska no :') to chceš! to mi závidíš! a chlubit se tím nepřestanu! moje nejlepší kamarádka je taky šťastná. už sice není s mím ,,bráškou", ale to tu rozebírat nebudu. má jiného, skvělého kluka se kterým už asi zůstane. doufám. moc jim to spolu sluší!))

trololololo.... i'm ALIVE! <33

12. března 2012 v 21:01
čauky čau.

jo, nepsala jsem zas dlouho. a vůbec mě to neštve. neměla jsem na to vůbec čas. jo, pokaždý se na začátku těhlech stupidních keců vymlouvám. hm. a je to moje věc.))

mám chuť zařvat do celýho světa, že jsem nejšťastnější holka na světě. že mám nejúžasnejšího přítele a nejlepší kamarádku, pro které bych i zabíjela. že se takhle krásně cítím snad poprvý v životě. a že si to snad ani nezasloužím.