Prosinec 2011

Chceme-li porozumět nějaké osobě, musíme prožívat její pocity, trpět jejími bolestmi a užívat si její radosti. - T.Jacobs-Stewartová

26. prosince 2011 v 14:27 howling...
A perfect day is everyday I'm spending my life with you
I can't explain how I fall in love with everything that you do
God sure must like me more than I ever knew
Cause I could never ask for more from love and life than you

Cause I'm lost in the grace of your smile
To fall in your love is a place I could spend my life
I know we could take on the world; just you and me, boy
With nothing but love

když on se tak sladce směje... a šeptá mi do ouška, že jsem jeho beruška...

22. prosince 2011 v 22:10 howling...
tenhle článek vzniká tak nějak z hecu li a Vánoc. mám se fajn. dokonce tu je i trochu sněhu, takže to tak nějak zdaleka připomíná vánoční atmosféru... jsem ve stresu, protože mi chybí ještě dva dárky. páteční dopoledne to asi jistí. snad něco ještě splaším. budu doufat.... jinak jako jsem fakt totálně nadšená z toho, že celý tohle vánoční a silvestrovský volno musím být doma, protože jsem prý na to, abych jela ke kamarádce a k příteli, moc mladá. ano, tohle mi bylo řečeno. ano, tohle mě opravdu ,,velice potěšilo" a ano, mám zkažené svátky. ano, musím to ~hrozněmocchápat~ a vcítit se do role rodičů... pfff, tak jakto, že jsem loni dostala vynadáno, že na silvestra jsem doma? už to nechápu... fakt že ne týjo... >,<" ... co se týče školy, tak jsem docela v háji. po vánocích ještě musím dopisovat 2793762062písemek, čehož fakt schopná nejsem. budu se modlit ~a to je co říct když jsem nevěřící ;D ~ ... hmmm hmmm hmmm.... jinak jako... minulý víkend byl nejlepší! byla jsem na *jeho věnečku, a bylo to krásný. celý ten víkend se hodně vydařil. <3 ohohoh . až na tu cestu sněhem v podpadcích:D:D no comment, jsem pako, ale dala jsem to!!!!! :'D mějte se jak chcete, já jdu dělat něco užitečnýho. a bohatýho ježuchu zlatíčka :* ozvu se v neděli asi.

vaše žárlivost mě zabíjí. děkuji za komplikovaný život. ospusťte zmatené.

15. prosince 2011 v 0:21 howling...
je to všechno čím dál tím těžší. po minulém článku si asi myslíte, že je všechno dokonalé, ale není tomu tak. žiju v depresích, zmatku a nerozhodnosti. opravdu moc miluji svého kluka, o kterého jsem ale včera málem přišla. miluje mě dívka, která mi totálně změnila život, do toho jsou do mě zamilovaní ještě další dva lidé a všichni do na sebe navzájem žárlí a bojují spolu. ne. takhle to nechcí. a aby toho nebylo málo, tak do toho všeho je na mě zasedlý skoro celý učitelský sbor. super. úchvatný. bravo. welcome in my hell.

ha. a vánoce jsou už sakra blízko. a já stále pro nikoho nic nemám. připadám si fakt zoufale. jako vždycky.

I found true love. I'm sure.

8. prosince 2011 v 1:54 howling...
Je tu noc a po opětovné delší odmlce jsem se rozhodla cosi nacvakat. novinky? už dva týdny trávím doma v posteli společně s průduškovým čajem a mangou. začínám být do těch komixů opravdu blázen. oh. v pondělí se na mě také po dvou týdnech konečně přijel podívat můj drahý a milovaný Z* ♥ . miluji ty chvíle s ním. miluji, když se s ním směju. miluji jeho nevinné oči. a miluji ho celého. dodává mi neskutečnou sílu a chuť do života. on je někdo, koho mi můžou všichni závidět. s ním se cítím krásná, v bezpečí a... opravdu zamilovaná. ale... to jsem odbočila od novinek.