Říjen 2011

oh MY Rabbit....

28. října 2011 v 23:25 howling...
mám se úžasně. zítřek strávím s těmi nejlepšími lidmy. v pondělí jedu s Usagi♥ na adapťák se třídou, na kterém mi spolužačka propíchne druhou dírku v uchu... ej... a až do konce střední si každý rok nechám píchnout jednu další dírku <33 a v prosinci budu mít piercing ve rtu... ej kej ej, záviďte mi. mám se teď nejlíp za celých těch patnáct let co tady jsem... jsem opravdu šťastná... a Zajo... můj Rabbit... je tak perfektní... <33 vím, že mě opravdu miluje... a já jeho city plně opětuji... je to tak... neuvěřitelně nádherné... miluju ten pocit, když vím, že na mě někdo myslí a že jsem pro někoho jedinou a nejkrásnější holkou na světě... ach ach... <3 miluju ho... hrozně moc!

I'm alive. and i'm happy.

15. října 2011 v 20:26 howling...

čabas děti. jo, jsem živá. asi je vám to všem totálně ukradený, ale tak co... mám se fajnově. střední je super. miluju to tu a od příštího roku jdu na intr. yes yes! přišli mi vansky<33 a čekám ještě bejsku. taky jsem si objednala fialovou baseball jacket, která dorazí asi za dva tejdny. muck<33 mám tři lidi pro který teď žiju, milujícího kluka a fajn život. znova se začínám učit d'n'b step a hubnu. ty moje špeky všude jsou nesnesitelný. jo a nepište mi, že žádný nemám, když mi pod tričko ano pod kaťata (díkybohu) nevidíte. tohle bylo stručný a výstižný. a... a už nic.

a will be hardcore! yes, mtfck bitch! <33

2. října 2011 v 19:01 howling...
tralala, tralala... ^^ chci slyšet bouřlivý potlesk, protože jsem rodiče ukecala na píro do spodního rtu! yes! černý kroužek čeká na dírku! <33 wooohou, teď už se jen domluvit s Anette aby mi to propíchla ^^ ááááá jsem tak šťastná! k tomu mi totiž přijde ještě ta úžasná bejskaa a Vansky<33 no shit to je prostě perfecto! ~