Září 2011

fu*k my past life.)) smile and go on!

28. září 2011 v 9:52 howling...
a víte co? kašlu na minulost! kašlu na všechny ty rozpadlé vztahy! teď mám lidi, kteří mě berou tokovou, jaká doopravdy jsem, nesnaží se mě změnit a jsou tu vždycky pro mě. teď mám to, co jsem nikdy dřív neměla. až teď jsem doopravdy šťastná. jo, já vím že poslední tři články tohle moje tvrzení docela zpochybňují, ale tak to teď prostě je a tečka. uvědomila jsem si to všechno až teď. takže tak.))


all hope is gone...

25. září 2011 v 11:57 howling...
fajn. všechno jsem to zase zakřikla. opět jsem zůstala sama uprostřed všeho. už mě to ani nepřekvapuje. ještě že mám Usagi, která je tu pro mě a díky které mám stále chuť žít... bez ní? bych to všechno už dávno vzdala...

my life's turned 180 degrees... <3

17. září 2011 v 23:24 howling...
ahoj ahoj ~ po delší odmlce, za kterou se vám nesmírně omlouvám, se zase ozývám. škola a zmatky kolem všeho mi sebrali všechen volný čas, který jsem normálně věnovala blogu. řeknu vám to takhle - zvykněte si.

jsem na nové škole, kde mám spoustu nových přátel, kteří pro mě znamenají vše. dnes jsem se dala dokupy s Alešem, takže jsem momentálně nejšťastnější za celé cca 3 roky a chci se proto hodně věnovat i jemu. školu zvládám zatím bez větších problémů. nejhůř jsem na tom s matikou, protože na základce jsem měla ,,fakt dobrýho" učitele, který s námi místo rovnic a nerovnic dělal z papírů na písemky vlaštovky. né jako že by mi to vadilo že jsme se neučili, ale teď máme vážně přísné učitele kteří na vše dbají a když to řeknu česky, tak se s námi vůbec ,,neserou".


the end of my old life.

1. září 2011 v 20:02 howling...

WELCOME MY PERFECT LIFE!


ahoj lidi. tak je to tady) školní rok nám začal. spousta z nás šlo do prváku - do úplně nových tříd, mezi nové lidi, nové učitele a celkově do nového prostředí. musím vám říct, že z prvního dne jsem měla neuvěřitelný strach. sice jsem asi 3 svoje spolužačky malinko už znala, ale stejně - když sem vešla do té budovy, byla jsem celá rozklepaná a pořád jsem se tam ztrácela. ale potom jsem našla T♥, se kterou teď i sedím. jsme třída 33 exotů kromě asi šesti lidí co sedí kolem mě. takže jsem chytla docela dobrou partičku... no vlastně nejlepší ze třídy. jsme tam takový gang a všichni z nás mají stažené půlky jako kdyby tam měli pětikačku jak by řekla naše mistrině v tanečních. xD miluju tu školu. sice se to tam místy rozpadá, ale máme dobré vybavení co se týče elektroniky. prý nejlíp vybavená škola v ČR. aha:D no a na chodbě pořád potkávám holky s dredama, roztaženýma ušima, emouše, metalisty... (i občas bárbíny ale ty ignoruju...) prostě perfektní škola.♥ budu tam jezdit ráda... teda jako s učením to bude horší, ale to nějak zvládnu^^" budu muset, protože když jsem slyšela kolik lidí neodmaturovalo, tak mi proběhl mráz po zádech. přes 20 lidí to nedalo... no jo, budu makat - co mi zbejvá. tak mi držte pěsti a čáu ^^