Srpen 2011

depression: the absolute concentration of pain, fear and despair ...

25. srpna 2011 v 20:24 howling...
čau čau. jen se hlásím že jsem [bohužel] ještě živa. mám chuť psát článek, ale nevím o čem... nadpis nemá s článkem nic společného - nevěděla jsem co napsat do titulku

budu mít nový pokojíček. už se na něm pracuje. bude koplet černobílý a jestli se všechno povede tak jak si představuju, tak to bude dokonalé a bude to moje chlouba. těším se - příští týden to asi bude hotové^^ džeah! no. takže jsem teď zatím bezpokojovec a žiju na matraci v obýváku na podlaze:DD fajn.

jsem rozhodnutá, že vršek hlavy si nechám tmavě hnědý a spodek půjde na černo. k vánocům si chci koupit manic panic fialovou nebo tyrkysovou barvu a do toho černého spodku hodit melír. bude to šukézní a těším se. džeah!

oh shit. new start - new life... <3

17. srpna 2011 v 21:50 howling...
jasný no. zase trochu změna designu... zajímavé, jak mě takové věci dokážou rychle omrzet... jistě... jen se nebojte, za chvilku tady bude zase něco jiného... ;D * ehm... především se omlouvám za trošku delší odmlku... už jsem nějaký ten čas nenapsala, takže se pokusím o delší článek...

abych shrnula návštěvu u bývalé kamarádky L. - je to narcistická kráva ke který už nikdy nechci! ruce pryč!

zatímco Terezka je ten nejlepší člověk jakého jsem kdy mohla poznat <3 budou to s ní čtyři nejdokonalejší roky mého života. čtyři roky s bohem <3 oujé!

příjezd domů - začátek fesťáku. událost roku. metal v naší největší prdeli světa aneb Brutal Assault 2011. Sepultura, Your Demise, As I Lay Dying, Soilwork a další <3 čtyři dny strávené s nejlepší hudbou jaká m§že být. čtyři dny s nejskvělejšíma lidma které vidím jednou za rok a čtyři dny nekonečného kalení. jo, musím to takhle hanlivě nazvat. :D přiznám se, že v pátek jsem byla vážně střískaná jak prase, ale že je to jednou za rok tak se to nehrotí... naštěstí. já k Brutalu nemám slov. už se těším na další ročník. <3 [nějaké songy od skupin co tu byly jsou mezi obrázky dole]

beacause i love him... i can't see his mistakes.

4. srpna 2011 v 1:17 howling...
potřeba se vypsat je zase tu. v první ředě bych vám chtěla ale poděkovat za neuvěřitelný čísla v návštěvnosti a za tu haldu komentářů u článků. dělá mi to opravdu moc velkou radost a jsem vám za to vděčná♥ tento týden jsem vůbec narazila na spoustu skvělých a zajímavých blogů, které mě zaujaly a hodlám je navštěvovat i nadále. ještě jednou díky vám všem. doufám, že vás mé žvatlání neomrzí a budete do mého zastrčeného koutku chodit i nadála.

omlouvám se za styl, kterým je tenhle článek napsaný, ale prostě jsem neměla náladu na spisovné nimrání ;)

nevím, jestli mám být šťastná nebo nervní. miluju ho - to je evidentní, ale nemám ponětí, na čem to vlastně jsem. má mě rád, říkal to. a taky řekl, že jsem prý pro něj moc dobrá. aha. no tak jo... kašlu na to co si myslí. on není žádná troska. takže - prej to zkusíme a uvidíme. jsem fakt zvědavá na tu ,,zkoušku". fakt si nemyslím, že to bude nějaký dlouhodobý vztah, ale kdyby to fakt vyšlo a zase bych u někoho nějaký ten měsíc či rok zakotvila, ani trochu bych se nezlobila. obzvlášť, když je to kluk do kterýho jsem blázen už asi rok... yeah. takže tak.

some fuckin' shits about me.

2. srpna 2011 v 14:30 howling...
jo. takovýhle článek tady na blogu chyběl. něco o mě. jsem pesimistický optimista s dětinským chováním, trapným smyslem pro humor a trpící taky velkými výkyvy nálad. jsem drzé a paranoidní stvoření a věrné otaku. spousta lidí mě nesnáší pro to, jaká jsem a jak vypadám, a po pravdě řečeno se jim ani nedivím. ani já sama sebe nechápu. marná snaha.

zájmy. fotografování, zpěv, blogování, hudba, divadlo, životní styl, japonsko, angličtina a japonština, čtení [HP, Narnie, Eragon apod.], úprava fotek a grafika, vlasy a líčení, zvířata, ... bla bla je toho dost. a miluju vlky a vlkodlaky. draky a všechny tyhle potvůrky.

co se týče hudby, je to taková všehochuť. podle nálady. když jsem v depresi pustím si metal, hardcore nebo screamo. když jenom tak ,zewlím' a koukám do blba, pustím si reggae. když se nudím, zapnu D'n'B, dubstep nebo shuffle a pokouším se na to tancovat. jo tancovat. vůbec mi to nejde ale na zahnání nudy je to dobrá věc... když si chci zpívat nebo jen tak relaxovat, pouštím si OSTčka z anime. občas, ale vážně jenom občas, si pouštím třeba PSH nebo Jayk3ema, ale to se stane tak maximálně dvakrát za půl roku... nevím, jestli chcete znát i kapely od pšíslušných stylů, ale vypíšu je sem...