Červenec 2011

fucking queer life in perfect rain...

31. července 2011 v 11:18 howling...
zdravím všechny. tak zase po delší době píšu. :)

změnilo se pár věcí v mém životě a změnou projde i můj blog. dnes se chci vrhnout na nastavování designu, který jsem ,,uplácala" v noci, když jsem se nudila a nemohla jsem spát. je jednoduchý, tmavý, ale jiný než to, co tu mám teď.

..kupodivu" tady právě teď prší. tyhle prázdniny nemají o déšť nouzi. nevadí mi to - snad jenom by mohlo být na teploměru o něco větší číslo než ta patnáctka co tam teď straší. brala bych tak dvacet jedna. víc už né - to bych totiž zase chtěla zimu ;D


slepota lásky a tak dále...

22. července 2011 v 11:16 howling...
plány se uskutečnily. už je to nějaký ten den zpátky, co jsem s ním byla venku. jak to dopadlo?? nic extra. povídali jsme si a smáli jsme se.. nic víc - nic míň... ^^"

ví to. ví, že jsem do něj blázen. i když už tomu nechávám volný průběh a přestávám si dělat naděje... né, nebudu to furt řešit - známe se opravdu moc málo ... :) třeba... někdy... jindy... ;)

už zase vyji.

17. července 2011 v 11:44 howling...
ach ano. nebyla jsem tu. důvod? prostý a jednoduchý. tábor. jo, byla jsem na táboře. od 1. do 16.7. jaké to tam bylo? skvělé jako každý rok. až na pár mích výkyvů nálad... teda nejen mích... :'D

přivezla jsem si odtamtud (jako již tradičně) popletenou hlavu, tunu modřin a skvělé zážitky. úplněk, který byl poslední noc jsem zdárně přežila - nešla jsem spát... asi by se tábor divil, kdybych se najednou ,,vzbudila" a vyla mezi stany na měsíc... no, takže tak.