Červen 2011

dlužíš mi dvě pusy...

22. června 2011 v 22:29 howling...
opravdu nerada se k "němu" vracím, ale opět jsem si s ním psala a opět jsem s rozumem v koncích...


vítr a vlhkost v něm...

18. června 2011 v 19:45 howling...
nádhera! celý den pofukovalo a bylo takové to počasí, že to vypadalo, že se každou chvilku rozprší. vždycky mi ten vlhký vítr dodá energii a chuť žít... jen se postavit na všechny čtyři a utíkat daleko od všeho... už zase sním o tom samém... gomenasai TT___TT ...storm & rain

8. června 2011 v 18:25 howling...
minulý článek asi nebyl hoden komentáře. stejně jsem se jenom chtěla ozvat, že žiju a tak. ale i přes to jsem čekala větší nadšení z toho, že jsem sem zase něco sesmolila. no nic - komentář sem, komentář tam. každý ale potěší... ^^"

konečně. bouřka. už jsem si myslela, že se jí tenhle týden nedočkám. je to nejskvělejší počasí vůbec [spolu se sněžením samozřejmě ] ^^ . nádherný vzduch a pročištěná hlava. vzpomínky a relax. nesnáším letní pařáky ale letní bouřky - jó, to je moje, vážení! mohlo by to takhle zůstat až do noci. to by byla teprve extáze! ♥ ... ale asi už to nevydrží. no, nevadí :)


jinak se u mě nic zajímavého neděje. snad jen dneska. čuchala jsem smradlavý nohy mých inteligentních spolužáků. né, dost srandy...


závislost, která vlastně ani není závislostí.

4. června 2011 v 21:52 howling...
zdravím. jsem zde. říkala jsem si, jak to bude skvělý pocit, až si zase budu moci vzít noťas a ono nic. žádná extáze nebo tak něco. asi se bez netu obejdu. ;D ve volných chvílích mě napadaly různá témata o kterých bych mohla napsat, ale všechny nápady jsou zase fuč. nepamatuju si "žádný" z těch ,,báječných nápadů" .


dneska jsem HO zase po dlouhé době viděla. sice jen z auta, ale i tak mě tak hrozně zabolelo u srdce.

* ten jeho bezstarostný pohled a roztomilý úsměv... *

[ hej vlčíčku, prober se už! ]

ne, nemám se ráda. a nesnáším teplo. fuj.


miluju reggae, metal a japan music, a už na všechno kašlu.

jo a začala jsem roztahovat ucho, ale po pěti dnech musel šnečíček ven, protože mi moje zajebané ušíčko začalo krvácinkat a hnisinkat. ňaminka, no. už ani radost si udělat nemůžu... paráda!

a déšť? ten se mi vyhýbá. jen dvakrát zahřmí, přeženou se mraky a nespadne ani kapka. fakt skvělé!

pozitivum týdne? [měsíce?] ~ LG Optimus one.

a jdu. čauky čau.
no to je zase článek jak noha.

(fu*king) murdered naive.